מוצרי לוח שחייבים בכל עסק

כל בית ספר וכמעט כל גן ילדים עושה שימוש בלוחות מלוחות שונים. אך האם רק מוסדות החינוך, לרבות אוניברסיטאות, זקוקים למוצרי לוח שונים? מסתבר שגם בתי עסק מכל הסוגים יפיקו תועלת ממוצרי לוח מותאמים. יש לכם עסק? להלן תכירו את סוגי הלוחות שיוכלו לסייע לכם להשיג מטרות כגון שמירה על סדר וניקיון, נוחות בעבודה, יעילות בישיבות, תכנון מצגות באופן אופטימלי וכן הלאה.

ו15/03/2017

(צילום: עמיעד טאוב)

לוחות שעם

שעם הינו חומר גלם טבעי, בעל איכויות כגון גמישות, אטימות לנוזלים, ידידותיות לסביבה. משעם ניתן לייצר פקקים לבקבוקי יין, אבל באותה המידה חומר זה מתאים מאוד גם לשימוש של לוחות למשרדים ולעסקים.

יתרון חשוב טמון בכך שניתן להזמין לוח שעם לפי מידה. משום כך, הוא יתאים ללא ספק לעסקים קטנים אך באותה המידה - גם לחברות ענק. נמאס לכם מכל אותם הפתקים שמסתובבים במשרד? גם אתם מאסתם בחוסר הארגון שמוביל לאובדן זמן יקר? רוצים לעבוד באופן יותר מאורגן בלי מאמץ? לוח שעם יעזור בכך. על לוח מסוג זה קל להצמיד פתקים עם הודעות, מספרי טלפון, הודעות הנהלה חשובות. על לוח השעם ניתן להצמיד ללא כל קושי תמונות של הילדים או צילומים מרהיבים אחרים.

לוח מחיק נייח

סוג שונה לגמרי של לוח, שיכול להתאים גם הוא למגוון רחב של בתי עסק הינו לוח העץ המחיק. מטרתו של הלוח הזה שונה מזו של לוח השעם. לוח מחיק מאפשר כתיבה באמצעות טוש או צבעים מתאימים, ולא הצמדה של הודעות או מסרים. למה לוח מחיק יכול להועיל? לאילו עסקים הוא יכול לשמש? הוא יכול לשמש עסקים משרדיים או בתי אופנה, משרדים לראיית חשבון ומשרדי עורכי דין. הוא יכול לשמש במוסכים, במפעלים, במסעדות. מתאים בכל עסק שבו יש צורך לרשום ולפרסם הודעות, בכל חדר ישיבות שבו מקיימים תדריכים. בכל מקום שבו רוצים להמחיש בקלות עובדות שונות, זהו הלוח המתאים.

לוחות ניידים

מלבד לוח מחיק נייח או לוח שעם, יש בנמצא גם לוחות ניידים המתאימים לעסקים מעסקים שונים. יתרונם של הלוחות הניידים ברור - אפשר להשתמש בהם לישיבות ולכנסים, להדרכות ולהפקת לקחים. את הלוחות הללו ניתן בקלות לנייד ממקום למקום, באמצעות מערכת של גלגלים.

לוחות מגנטיים ואחרים

סוג נוסף של לוח שיכול להועיל בכל עסק הינו הלוח המגנטי. לוח מגנטי יכול לשמש בדרך כלל לא רק להצמדה של מגנטים שונים אלא גם להוות לוח מחיק לכל דבר. כך, מדובר למעשה בלוח דו שימושי שיתאים לגני ילדים, לבתי ספר וכן - לעסקים. ואילו עוד לוחות יש בנמצא? ישנם לוחות פשוטים ולוחות בעלי מראה יוקרתי. יש מוצרי לוח מצופים או בעלי מסגרות מעץ או מסגרת מתכתית. להיכרות עם כל מגוון הלוחות בקרו באתר מקור הלוח.

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

תגובות הגולשים

    לא קיימות תגובות לכתבה.
יום א', כ"ח אדר התשע"ז 26.03.2017
פרשת ויקרא
כניסה: 18:18 | יציאה: 19:48
הצטרף לרשימת התפוצה
אירועי יהודילי
<מרץ, 2017>
אבגדהוש
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

כל הזכויות שמורות ל"עט תקשורת'' | מי אנחנו | כתבו לנו | פרסמו אצלנו | נבנה ועוצב ע"י מקומונטים בע"מ | redesign by breezysite | אחסון ע"י HTTP | הפוך לדף הבית | RSS