בנט:''נקיים בחירות לראשות המפלגה לאחר חג הפסח''.

יו''ר הבית היהודי, נפתלי בנט הודיע היום כי על רקע הערכות המפלגות השונות לבחירות תצא מפלגת הבית היהודי לפריימריז לתפקיד ראש המפלגה מיד לאחר חג הפסח.במקביל תקוצר תקופת האכשרה למתפקדים חדשים.

כתב במרכז ו08/03/2017

בנט.יוצאים לבחירות (צילום: צילום מסך)

על רקע הפריימריז בעבודה והערכות המפלגות השונות לבחירות הודיע יו''ר הבית היהודי, השר נפתלי בנט על קיום פריימריז לראשות המפלגה מיד לאחר חג הפסח ועל קיצור תקופת האכשרה למתפקדים חדשים.מנכ''ל הבית היהודי ניר אורבך הבהיר כי הקיצור לא יחול על הבחירות לסניפים ולמרכז המפלגה.

בהודעה שפרסם כתב בנט:''לאור היערכות המפלגות השונות (ליכוד, עבודה וכו), גם אנו יוצאים לפריימריז לראשות המפלגה. ביקשתי מניר לכנס את וועדת הבחירות ולקבוע מועד מיד לאחר הפסח. בכוונתנו גם לפתוח לתקופה מוגבלת פטור מתקופת הכשרה על מנת שהמפלגה תוכל לפקוד עוד חברים חדשים שיוכלו להשתתף (אנו עומדים כבר עתה על 30,000 חברים בזמן אפס--כל הכבוד!)''.

'' אני מבקש מכולם לנצל את ההזדמנות ולצרף כמה שיותר חברים חדשים לתנועה. אחרי עשרות שנים שהימין נבחר - הפעם התחלנו למשול. לא לדבר, לעשות. הובלתנו את תפיסת הביטחון בצוק איתן, חוק ההסדרה, מינוי השופטים המוצלח, וההשפעה הרחבה של כל השרים וחברי הכנסת שלנו על מדינת ישראל, מביאה את הציבור אלינו בהמוניו בדרך להנהגת המדינה''.הוסיף בנט.

שרת המשפטים איילת שקד ברכה על המהלך:''אני קוראת לציבור להתפקד לבית היהודי ולקחת חלק בפרימריז. יו״ר הבית הבית היהודי והמועמד שלנו לראשות הממשלה אחרי עידן נתניהו הוא נפתלי בנט כי הוא האדם הכי מתאים לכך בישראל ואני קוראת לציבור להשפיע, להתפקד ולהצביע''.

יו"ר סיעת הבית היהודי, ח"כ שולי מועלם-רפאלי: ''השר נפתלי בנט הוא האישיות הראויה והמתאימה ביותר בימין לעמוד בראשות ממשלת ישראל לאחר נתניהו. תפיסת עולמו הביטחונית כפי שראינו בצוק איתן והישגים חיוניים לימין דוגמת מינוי שופטים וחוק ההסדרה מסמנים את יו"ר הבית היהודי בתור המנהיג הבא של הימין. אני קוראת לציבור להתפקד ולקחת חלק בהליך הבחירות''.
 

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

תגובות הגולשים

    לא קיימות תגובות לכתבה.
יום א', כ"ח אדר התשע"ז 26.03.2017
פרשת ויקרא
כניסה: 18:18 | יציאה: 19:48
הצטרף לרשימת התפוצה
אירועי יהודילי
<מרץ, 2017>
אבגדהוש
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

כל הזכויות שמורות ל"עט תקשורת'' | מי אנחנו | כתבו לנו | פרסמו אצלנו | נבנה ועוצב ע"י מקומונטים בע"מ | redesign by breezysite | אחסון ע"י HTTP | הפוך לדף הבית | RSS