השרה שקד: ״או״ם שמו״ם״

תגובות חריפות בבית היהודי להחלטת האו''ם.השרה שקד:''יש משהו כל כך עלוב ברגע הזה שמועצת הביטחון מצביעה על ההחלטה נגד מדינת ישראל וכולם מוחאים כפיים. רגע שמסמל את כל הסיאוב שבגוף בזה שנקרא או״ם''.

כתב במרכז ו26/12/2016

(צילום: באדיבות מרים צחי)

תגובות חריפות בבית היהודי להחלטת האו''ם לגנות את ישראל.שרת המשפטים איילת שקד כתבה בדף הפייסבוק שלה: ''החלטת מועצת הביטחון ערב חנוכה, מזכירה משהו מההיסטוריה שלנו. רק שהפעם אנחנו מספיק חזקים שהחלטה כזו לא תשנה כהוא זה מעוצמתנו.יש משהו כל כך עלוב ברגע הזה שמועצת הביטחון מצביעה על ההחלטה נגד מדינת ישראל וכולם מוחאים כפיים. רגע שמסמל את כל הסיאוב שבגוף בזה שנקרא או״ם''.

''חצי מליון גברים נשים וילדים נשחטים בסוריה והגוף המסורס הזה לא מצליח להושיט להם יד. אבל לפגוע במדינת היהודים, למה לא. על סוריה הם מגוננים, אין נגדה החלטות אבל נגד הדמוקרטיה היחידה במזרח התיכון , יש גם יש.נזכור מה שאמר דוד בן גוריון: ״או״ם שמו״ם״עברנו את פרעה, נעבור גם את זה".הוסיפה שקד.

אל"מ (מיל') ח"כ מוטי יוגב, החבר בועדת החוץ והביטחון בתגובה לאי הטלת הוטו של ארה"ב והחלטת האו"ם:"הנשיא אובמה גילה את עורו בשעה שאלפי סורים נרצחים והוא עמד מהצד. זו החלטה אנטישמית נקודה. תשובתנו להחלטת מועצת הביטחון, היא התשובה הציונית של הרחבת הבניה וההתיישבות בכל חלקי ארץ ישראל."

ח"כ יוגב שהגיש את חוקי החלת הריבונות ביו"ש עם כינונה של הכנסת ה-20 הוסיף: "נקדם את חוקי החלת הריבונות בגוש עציון, בקעת הירדן, אריאל ומעלה אדומים. כדברי שמעון החשמונאי לאנטיוכוס בימי החנוכה: "לא ארץ נכריה לקחנו ולא ברכוש זרים משלנו, כי אם נחלת אבותינו... השיבונו לנו...". ארץ ישראל שייכת לעם ישראל. הגיע הזמן שההתיישבות ביהודה ושומרון תהיה חלק ממדינת ישראל."

בתגובה להחלטה שהתקבלה באו"ם אומרת יו"ר סיעת הבית היהודי ח"כ שולי מועלם רפאלי:ישראל צריכה להפסיק להתנהל בפחד מפני מהלכים של מועצת הביטחון של האו"ם. גם לנו יש יכולת לנקוט צעדים חד צדדיים, זאת לאור ההחלטה נגד ההתיישבות שהתקבלה בגלל ממשל אמריקאי עויין. הכדור כעת בידיים של ישראל ויש להגיב מיד בהחלת ריבונות ביהודה ושומרון. העולם המערבי נמצא בפתחו של עידן אחר. הערבים שמעניינים אותם הם לא אלו שגרים בישראל, אלא באירופה.

 

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

תגובות הגולשים

    לא קיימות תגובות לכתבה.
יום א', כ"ח אדר התשע"ז 26.03.2017
פרשת ויקרא
כניסה: 18:18 | יציאה: 19:48
הצטרף לרשימת התפוצה
אירועי יהודילי
<מרץ, 2017>
אבגדהוש
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

כל הזכויות שמורות ל"עט תקשורת'' | מי אנחנו | כתבו לנו | פרסמו אצלנו | נבנה ועוצב ע"י מקומונטים בע"מ | redesign by breezysite | אחסון ע"י HTTP | הפוך לדף הבית | RSS