תכירו את ג'רמי סלטן ממבשרת

ג'רמי סלטן יו"ר סניף "הבית היהודי" במבשרת ציון, ויו"ר פורום דוברי-האנגלית של המפלגה הוא נצר למגורשי ספרד, מעריץ את יוסי שריד ורוצה להיפגש לארוחת צהריים עם ראש הממשלה.

צבי שטאובר ו29/03/2016

(צילום: יחסי ציבור)

ג'רמי סלטן, בן 31, נשוי  לשרה (37) +2, הוא איש הסברה בשפה האנגלית,  יו"ר סניף "הבית היהודי" במבשרת ציון, ויו"ר פורום דוברי-האנגלית של המפלגה. ג'רמי חבר במועצה המקומית מבשרת ציון בוועדת הביטחון, בוועדה לקידום מעמד האישה, ובוועדת עליה וקליטה. בנוסף ג'רמי חבר בפורום ראשי סניפים, מרחיבים שורות, הבית החברתי, הצעירים, וכבו"ס. ג'רמי היה ראש מטה השטח של דוברי האנגלית בבחירות 2013 ו2015- . הוא פעיל מאוד בנושאי הקליטה של עולים אנגלוסקסים. כותב מאמרי דעה כפרשן בעיתונות האנגלית. כמו כן ניתן לצפות ביוטיוב בעימותים שלו באנגלית עם אחמד טיבי, גדעון לוי ואנשי שמאל אחרים.

סלטן נולד בסקוקי שליד שיקגו (ארה"ב - צ.ש) ועלה לארץ לעיר בית שמש בשנת בשנת 1995 כשהוא בן 11. בשירותו הצבאי היה מ"מ מפקד מתקן כליאה של עצורים ביטחוניים פלשתינאים בחטמ"רים (חטיבות מרחביות-צ.ש) השונים של איו"ש.(אוגדת יהודה ושומרון-צ.ש) . לאחר השירות הצבאי למד מדעי המדינה בארה"ב וסיים במרכז ההשתלמויות של בר אילן.שם גם למד בקורס העוזרים הפרלמנטריים וניהול קמפיין פוליטי ב ICPT (המרכז הישראלי להכשרה פוליטית-צ.ש)

מה הערך המוסף שמביא ג'רמי סלטן למפלגה?
אני מגיע מאוכלוסייה ייחודית שאין הרבה אישים במפלגה שמייצגים אותה, ויחד עם זאת הם מזדהים יותר דוקא עם המפלגה.יהודי ציוניים שהגיעו הנה מתוך בחירה ולא מתוך בריחה מהגלות.

מהם ההישגים הבולטים במסגרת פעילותך?
במישור המקומי אני מקדם את המאבק שיישאר מרכז הקליטה הכי גדול בארץ במבשרת ציון.המרכז קולט כרגע בעיקר עולים מאתיופיה וסייעתי למנוע את סגירת המרכז.

במישור המפלגתי.פעלתי להקמת הפורום של דוברי אנגלית במפלגה ושילוב  דה -פקטו של עולים דוברי אנגלית לתוך הבית היהודי, בפעילות מפלגתית, בהצפת נושאים לסדר היום, יצירת תחושת שייכות למפלגה.

בקצרה
1. מה התכונה החיובית הבולטת שלך?תמיד אפשר לסמוך עליי.
2. איך היית רוצה להיזכר?כאבא טוב, כבנאדם שעשה דברים טובים בימיו.כמישהו שהצליח להשפיע לטובה על החברה הישראלית.
3. מי האנשים שהשפיעו עליך?הרב יוסי שריד(ממבשרת ציון לא הפוליטיקאי) לימד אותי מה זה להיות נציג ציבור וכמה חשובה עשייה ציבורית. בנוסף אבא שלי (חבר מועצת סניף הבית היהודי בבית שמש) לימד אותי תמיד לשאוף ליותר. אמר לי כשהייתי קטן שבחיים יש מפקדים ויש חיילים ותחליט אתה מה אתה מעדיף להיות.
4. עם מי היית רוצה להיפגש לצהריים?בנימין נתניהו.על מה הייתם מדברים? איך זה יכול להיות שאדם שכתב ספר על איך בדיוק מייצרים ביטחון, מגיע לתפקיד ראש ממשלה ולא מוציא את הספר מהכח אל   הפועל.
5. מה אנשים לא יודעים עליך? אני ממוצא ספרדי. המשפחה שלי גורשה מספרד ב 1492    .גרנו באזור שליטה עותומנית. ושם המשפחה המקורי שלי זה סולטן. מחקתי את ה-ו.
6. אם לא היית עוסק בהסברה ישראלית במה היית רוצה לעסוק? הייתי חוזר לעיסוקיי הקודמים-חינוך בלתי פורמלי של עולים.

 אסוציאציות
1.הבית היהודי-לב.בית.
2.אינטרנט-יותר מדיי שעות במחשב ובפלאפון.
3.כנסת ישראל-אמממממ איפה ששהכל נסגר באמת.
4.אורן חזן-קזינו.
5.בני עקיבא-תנועה שכולנו חלק ממנה.
6.בית כנסת-קהילה.
7.עלוני שבת-חומר קריאה.
8.פורטל במרכז לחברי הבית היהודי-דרך לתקשורת בין חברים.

 

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

תגובות הגולשים

    לא קיימות תגובות לכתבה.
יום א', כ"ח אדר התשע"ז 26.03.2017
פרשת ויקרא
כניסה: 18:18 | יציאה: 19:48
הצטרף לרשימת התפוצה
אירועי יהודילי
<מרץ, 2017>
אבגדהוש
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

כל הזכויות שמורות ל"עט תקשורת'' | מי אנחנו | כתבו לנו | פרסמו אצלנו | נבנה ועוצב ע"י מקומונטים בע"מ | redesign by breezysite | אחסון ע"י HTTP | הפוך לדף הבית | RSS